فوم سقفی

انواع فوم سقفی در شیراز پلی اورتان شامل موارد زیر است:
فایبرگلاس چند منظوره: مخازن و فوم سقفی در شیراز های یونیورسال وجود دارند که برای عایق کاری و پر کردن سریع حفره ها، ترک ها، سوراخ ها و ترک ها در انواع مواد استفاده می شوند.

به علاوه قابل سنباده و رنگ آمیزی هستند (در صورت خشک شدن سطح) و با یا بدون تفنگ اسپری برای کاربرد و کابینت موجود می باشند.

یکی از رایج ترین کاربردهای آن عایق کاری حرارتی و صوتی فضاها با نصب و بستن درب و پنجره و همچنین پرکردن شکاف ها و ترک ها می باشد.

فوم سقفی

هرچه حباب تولید شده در فوم سقفی در شیراز کوچکتر باشد، کیفیت و مقاومت عایق بهتر است.

داخل خارج از خانه: می توانید تمام فوم سقفی در شیراز های پلی اورتان را در شرایط حرارتی بین -5 تا +20 درجه سانتی گراد اعمال کنید. با این حال می‌توانید فوم سقفی در شیراز‌های مخصوصی را که برای کاربرد در محیط‌هایی با دمای شدید (-10 درجه سانتی‌گراد و 35 درجه سانتی‌گراد) ایجاد شده‌اند، پیدا کنید.
مفاصل: به دلیل انعطاف پذیری که دارد عمدتاً برای پرکردن مفاصل استفاده می شود. آنهایی هستند که پس از سفت شدن با حرکات ناشی از تغییرات دما ترک نمی خورند.
بازدارنده آتش: با استفاده از ماشه برای تغییر به دوز کنترل شده، این فوم سقفی در شیراز دارای خواص ضد حریق است. متخصص در کارهای عایق کاری، تثبیت و تزریق.
کاشی سقف: بازار دارای فوم سقفی در شیراز مخصوص کاشی سقف است. ترکیب آن با سایر فوم سقفی در شیراز های معمولی متفاوت است: چسبندگی آن قوی تر از بقیه است و انبساط آن پس از استفاده کمتر است. این به زونا کمک می کند نشکند. تلگراف و تفنگ برای کاربرد دقیق تر وجود دارد.
بدون خطر برای پوست: مخصوص کارهای صنایع دستی. به دلیل فرمول ویژه ای که حاوی ایزوسیانات (یک محرک شیمیایی) نیست و نیازی به دست زدن به دستکش ندارد، به تماس مستقیم آن با پوست آسیبی نمی رساند. انجام کار دستی به کودکان توصیه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *